ایردراپ در کریپتو به معنی توزیع توکن رایگان بین دارندگان یک ارز دیجیتالی (برای مثال بیت کوین) به عنوان پاداش است.

در زمان جنگ، بلایای طبیعی و یا سایر بحران ها، ارسال غذا و اقلام ضروری به مناطق دورافتاده بسیار مشکل است. ایردراپ به روشی گفته می شود که اقلام ضروری از هواپیمایی برای مردم ساکن این مناطق رها می شود.

ایردراپ در کریپتو به معنی توزیع توکن رایگان بین دارندگان یک ارز دیجیتالی (برای مثال بیت کوین) به عنوان پاداش است. در واقع ایردراپ نوعی تبلیغ برای یک بلاک چین خاص است و از آن برای دادن پاداش به کاربران وفادار هم استفاده می شود.

ایردراپ به شیوه های متفاوتی می تواند انجام شود. برای مثال در زمان فورک جدید یک ارز دیجیتالی (مثل بیت کوین کش)، برگزاری ICO و یا ارسال توکن رایگان برای تبلیغ (ارسال ۵۰۰ توکن TRX به کاربران توسط بایننس).

یکی از معروف ترین ایردراپ ها، ایردراپ بیت کوین کش در زمان فورک بیت کوین است. در زمان این ایردراپ به کاربرانی که بیش از ۰/۴ بیت کوین داشتند، به تعداد بیت کوین هایشان، بیت کوین کش داده شد.

ایردراپ چگونه کار می کند؟
این کار در بازار کریپتو نسبتا جدید است و در نتیجه قوانین مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است. یکی از دلایل اصلی استفاده از ایردراپ، آگاهی دادن درباره یک ارز مجازی جدید است. معمولا تیمی که می خواهد ایردراپ کند، یک تاریخ را برای این کار تعیین می کند. در این تاریخ، اطلاعات بلاک چین ذخیره می شود و افرادی که میزان مشخصی از یک ارز دیجیتالی را در اختیار دارند، توکن رایگان دریافت می کنند. نوع دیگری از ایردراپ هم وجود دارد که بدون اطلاع قبلی برای کاربران وفاداری که مقدار مشخصی از یک ارز دیجیتالی در کیف پول خود دارند، توکن رایگان ارسال می شود.

ایردراپ می تواند به پروژه ها کمک کند تا اطلاعات ارزشمندی از کاربران بدست آورند. بعضی ایردراپ ها از کاربر می خواهند که چند فرم آنلاین را پر کنند. برای مثال Universa.io از شرکت کنندگان می خواهد لیست فیسبوک خود را در اختیار این سایت قرار دهند و تنها پس از این کار، برای آنها توکن رایگان ایردراپ خواهد کرد. کاربران باید پیش از ثبت نام در اینگونه وبسایت ها از ی هایی که ممکن است در این رابطه اتفاق بیافتد، آگاه باشند و اطلاعات خود را در اختیار سایت های جعلی قرار ندهند.

گونه ای دیگر از ایردراپ ها هستند که در ازای فعالیت و یا عضویت شما در یک گروه یا شبکه اجتماعی، مقادیری از یک توکن را برای شما ایردراپ می کنند.

چگونه از ایردراپ ها مطلع شویم؟
تعداد زیادی از وبسایت ها و پلتفرم های آنلاین برای این منظور ایجاد شده اند. Icodrops و Airdrop alert نمونه ای از این وبسایتlrm;ها هستند. یک روش دیگر دنبال کردن اطلاعات مربوط به ایردراپ ها در شبکه های اجتماعی مانند Reddit و تلگرام است.

چه نوع کیف پول هایی نیاز دارید؟
اکثر ایردراپ ها روی بلاک چین اتریوم یا بیت کویت اتفاق می افتد و برای دریافت توکنlrm;های رایگان کافیست در یکی از اکسچنج هایی که ایردراپ مورد نظر شما را پشتیبانی می کنند، حساب داشته باشد. بعضی ایردراپ ها هم تنها یک کیف پول خاص را در نظر می گیرد و توکن ها را برای افرادی که در این کیف پول موجودی مشخصی دارند، ارسال می کند.

کیف پول ERC-۲۰ یعنی هر کیف پولی که از توکن های با استاندارد ERC-۲۰ در سیستم بلاک چین اتریوم پشتیبانی کند. بعضی توکن ها از پروتکل بیت کوین استفاده می کنند، بعضی از اتریوم و غیره. بنابراین داشتن یک کیف پول که اجازه ذخیره کردن توکن ها را بدهد برای دریافت ایردراپ بسیار مهم است. MyEtherWallet نمونه ای از کیف پول های ERC-۲۰ پر کاربرد برای دریافت ایردراپ می باشد.

دریافت رایگان دش با FreeDash

کسب درآمد با اپلیکیشن Pi Network و ارز دیجیتال پی

ارز رایگان بیتر Bither هر 2 ساعت *هدیه ایردراپ*

ایردراپ ,توکن ,یک ,ها ,بیت ,کوین ,بیت کوین ,کیف پول ,توکن رایگان ,یک ارز ,ایردراپ ها ,برای دریافت ایردراپ ,توکن رایگان دریافت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18220882 18103420 17642862 17703158 17846227 17657992 18313334 18356148 17933555 17906566