اپیزویک سایت کوتاه کننده لینک می باشد که شما می توانید از آن برای کسب درآمد از لینک های مختلف استفاده نمایید. در اپیزو نیاز نیست حتما فایلی را آپلود کنید، شما می توانید از هر لینکی استفاده کرده و آن را با اپیزو کوتاه کرده و بین دوستانتان به اشتراک بگذارید.

برای عضویت در این سایت اینجا را کلیک کنید

اپیزویک سایت کوتاه کننده لینک می باشد که شما می توانید از آن برای کسب درآمد از لینک های مختلف استفاده نمایید. در اپیزو نیاز نیست حتما فایلی را آپلود کنید، شما می توانید از هر لینکی استفاده کرده و آن را با اپیزو کوتاه کرده و بین دوستانتان به اشتراک بگذارید.

وقتی شخصی لینک اپیزو ایجاد شده توسط شما را باز کند پس از مشاهده تبلیغ و زدن روی دکمه ردکردن تبلیغ به لینک اصلی مورد نظر شما هدایت می شود. زمان انتظار هر کاربر در صفحه اپیزو کمتر از ۱۰ ثانیه بوده و به ازای این ۱۰ ثانیه انتظار و مشاهده تبلیغات بنریست که این مبلغ به حساب شما اضافه می گردد.

کانال ما:wikibtc4u@

نحوه محاسبه قیمت هر بازدید و درآمد

  • بازدید اول یک نفر ۳۰ ریال
  • بازدید دوم همان شخص ۲۰ ریال
  • بازدید سوم همان شخص ۳۰ ریال
  • بازدید چهارم همان شخص ۲۰ ریال
  • بازدید پنجم همان شخص ۳۰ ریال

مجموعه ۱۳۰ ریال برای هر نفر در هر روز

در صورتی که ۱۰۰۰۰ نفر بازدیدکننده در روز داشته باشید و هر بازدیدکننده فقط ۵ لینک را مشاهده کند، درآمد شما روزانه ۱۳۰۰۰۰۰ ریال و ماهانه ۳۹۰۰۰۰۰۰ ریال خواهد بود.

سقف درآمد روزانه ی شما محدودیتی نداشته و شما می توانید به میزان کل بازدیدکنندگان حقیقی خود درآمد داشته باشید.

عضویت در سیستم اپیزو

ابتدا با کلیک بر روی بنر زیر وارد بخش عضویت در سایت اپیزو شوید. سپس کافیست فرم را تکمیل کنید. به همین راحتی عضویت شما تکمیل می شود و می توانید وارد پنل شده و لینک های خود را کوتاه کنید و به کسب درآمد بپردازید.

مراحل کسب درآمد از اپیزو:

۱- عضویت در سایت.

۲- ورود به سایت و کوتاه کردن لینک های سایت خود یا لینک های دیگر.

۳- اضافه کردن لینکهای تبدیل شده به سایت و یا به اشتراک گذاری لینک اپیزو ایجاد شده در شبکه های اجتماعی و یا سایت های پربازدید دیگر.

۴- اکنون به ازای هر بازدید که از لینک اپیزو ایجاد شده توسط شما، انجام شود مبلغی بین ۲۰ تا ۴۰ ریال و مجموعا از هر آی پی در یک روز تا سقف ۱۳۰ ریال به حساب شما اضافه می گردد.

۵- تکمیل پروفایل و دریافت درآمد پس از رسیدن به حداقل موجودی ۱۰ هزار تومان بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به ثبت درخواست.

۶- با معرفی سایت اپیزو به دیگران و جذب زیر مجموعه نیز می توانید درآمد خود را افزایش دهید.

نکات مهم:

کلیه آمار بازدیدهای لینک های شما در پنل کاربریتان قابل مشاهده است. در داشبورد می توانید درآمد خود را به تفکیک روزهای اخیر مشاهده نمایید و دربخش لینک های من می توانید بازدید هر لینک را به تفکیک ببینید.

کلیه پرداخت ها هر هفته روزهای دوشنبه انجام می گردد.

برای دریافت وجه باید در منوی اصلی به قسمت ویرایش اطلاعات کاربری مراجعه کنید و مشخصات حساب بانکی خود را که شامل موارد زیر است، وارد نمایید.

در قسمت زیر سند برداشت اختصاصی از این سایت را منتشر میکنیم.

دریافت رایگان دش با FreeDash

کسب درآمد با اپلیکیشن Pi Network و ارز دیجیتال پی

ارز رایگان بیتر Bither هر 2 ساعت *هدیه ایردراپ*

لینک ,اپیزو ,درآمد ,سایت ,ریال ,توانید ,می توانید ,لینک های ,شما می ,کسب درآمد ,توانید از ,لینک اپیزو ایجاد ,مختلف استفاده نمایید ,سایت کوتاه کننده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18553751 18603082 18187889 18403574 18421610 18313334 17941287 17900177 18285615 18208351