در اولین قدم برای کسب درآمد از کوین پات، باید در سایتCoinpotیا به فارسیکوین پاتثبت نام کرد. این کار بسیار راحت است. برای این کار، ایتدا روی اینلینککلیک کنید و در صفحه اصلی سایت بر رویRegisterکلیک کنید تا فرمی مطابق فرم شکل زیر باز شود

در اولین قدم برای کسب درآمد از کوین پات، باید در سایتCoinpotیا به فارسیکوین پاتثبت نام کرد. این کار بسیار راحت است. برای این کار، ایتدا روی اینلینککلیک کنید و در صفحه اصلی سایت بر رویRegisterکلیک کنید تا فرمی مطابق فرم شکل زیر باز شود. این فرم را مطابق تصویر زیر پر کرده تا ثبت نام شما به پایان برسد.سپس شما باید به ایمیل خود مراجعه کنید تا لینک فعال سازی عضویت خود را دریافت کنید و بر روی آن کلیک کنید. توجه داشته باشید کهآدرس ایمیلی که در سایت کوین پات وارد می کنید را به هنگام ثبت نام در سایت های دیگر و ورود به آن ها نیز از همین آدرس ایمیل استفاده کنیدتا سایت های هفتگانه بتوانند به حساب شما در سایت کوین پات دسترسی داشته باشند. با ثبت نام در سایت کوین پات شما به صورت خودکار در پنج سایت (مجموعه سایت هایMoon) از هفت سایت مربوط به کوین پات ثبت نام کرده اید.

بعد از ثبت نام ،به صفحه اصلی سایت برگشته و این بار برای ورود به صفحه اصلی حساب خود، بر رویSign inکلیک کنید.

سپس مانند تصویر زیر ایمیل و پسورد خود را وارد کرده و وارد صفحه اصلی حساب خود شوید.

شکل زیر تصویری از صفحه اصلی حساب شما یا داشبورد حساب شما در کوین پات می باشد. همان طور که مشاهده می کنید در سمت چپ صفحه نام ارزهای مختلف نوشته شده است و با کلیک بر روی هر یک از آنها وارد صفحه آن ارز خاص خواهید شد. بطور مثال، اگر ما بر رویبیت کوینکلیک کنیم، وارد صفحه مربوط به بیت کوین خواهیم شد و می توانیم عملیات مختلفی از جمله برداشت از حساب و تبدیل ارز را انجام داده و همچنین تراکنش های خود را مشاهده کنید. برای ارزهای دیگر نیز به همین شکل می باشد. در سمت راست شکل که اکثر صفحه را پوشش داده است، شما نام ارزها را به طور جداگانه مشاهده می کنید که موجودی هر کدام از ارزها در حساب کوین پات شما که موجودی کل شما است در زیر آن نوشته شده است. در زیر موجودی حساب و با کلیک بر روی آن لیستی باز می شود و با انتخاب هر کدام از گزینه ها در لیست می توان کارهای مختلفی انجام داد. شما از طریق این لیست همان کارهایی را که در صفحات جداگانه هریک از ارزها انجام میدادید را مانند برداشت از حساب و تبدیل ارز را می توانید انجام دهید.

برای ثبت نام در این سایت،اینجارا کلیک کنید

دریافت رایگان دش با FreeDash

کسب درآمد با اپلیکیشن Pi Network و ارز دیجیتال پی

ارز رایگان بیتر Bither هر 2 ساعت *هدیه ایردراپ*

سایت ,صفحه ,کوین ,حساب ,ثبت ,پات ,کوین پات ,ثبت نام ,صفحه اصلی ,در سایت ,نام در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18610180 18285615 18610180 17865462 17703158 18047015 18252884 18305295 18170562 18120753